O nas

O miejscu

Uczta dla zmysłów, ducha i ciała... ♥ doświadczenie, znajomość branży oraz profesjonalizm gwarantuje usługę na najwyższym poziomie!

Trochę naszego wnętrza...


O nas

Milena Malinowska - Właścicielka. Stylistka paznokci. Szkoleniowiec.
Od czerwca 2015r. szkoleniowiec Indigo Nails Lab. Stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem.

Początkowo stylizacja paznokci była pomysłem na spędzanie wolnego czasu jednak szybko pasja przerodziła się w pracę. Od 2010r. Milena bierze udział w konkursach oraz wszelkich szkoleniach, warsztatach i seminariach. To sprawia, że nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Doświadczenie, znajomość branży oraz profesjonalizm gwarantują, że paznokcie przez nią wykonane są najwyższym poziomie.

"Cieszę się, że osiągnęłam w swoim życiu etap, w którym mogę przekazywać zdobytą wiedzę dalej. Podczas szkoleń największy nacisk kładę na prawidłową technikę, uważam, że jest to niezbędne do pracy dla każdej mojej Kursantki. Ponad to szkoląc, staram się rozwijać wyobraźnię przestrzenną oraz podstawy kompozycji. Uważam, że moją mocną stroną jako Instruktora jest to, że podczas szkoleń przekazuję nie tylko praktyczną wiedzę, ale rozbudzam w przyszłych Stylistach zapał do pracy i kreatywność"

Uważam, że mogę jeszcze wiele osiągnąć i staram się to udowadniać każdego dnia. Rozwijam swoje umiejętności oraz poznaję nowe techniki. Moim celem jest udział w mistrzostwach na całym świecie.

OSIĄGNIĘCIA

  • II Miejsce i nagroda publiczności Mistrzostwa Nailart Throphy „Rockstar - Crazy and Wild” 2016
  • I Miejsce Nailympion Rzym w kategorii Soak Off Nail Art 2016 dywizja III
  • I Miejsce Nail Pro 2015r Soak off
  • III Miejsce Nail Pro 2015 On my own
  • I Miejsce Mistrzostwa Manicure Hybrydowego Black & White
  • II miejsce Mistrzostwa Polski Nails Olympic Show Perfect French w kategorii Manicure Hybrydowy 2015

OLA - STYLITSKA RZĘS

KAROLINA - STYLISTKA PAZNOKCI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz